Spordivahendid

Liikumisaasta projekti, spordivahendite laenutusteenuse eesmärgiks on juhtida tähelepanu tervislikule eluviisile, vajadusele veeta rohkem aega vabas looduses liikudes. Kutsume inimesi üles katsetama spordivahendeid, et nad oskaksid valida just neile sobiva liikumis- või sporditegevuse. Valiku tegemisel on abiks ka raamatukoguhoidja, kes aitab huvilisel leida liikumistegevuse või spordiala kohta vajalikku kirjandust. Loodame, et spordivahendid meelitavad raamatukokku lapsed ja noored, kes raamatukogu läheduses lihtsalt niisama aega surnuks löövad. Samuti saavad materiaalselt vähemkindlustatud lugejad, kellel ei jätku raha spordivahendite ostmiseks või treeningul käimiseks, kasutada tasuta spordivahendeid.

Spordivahendi laenamiseks peab olema Tallinna Keskraamatukogu lugeja. Korraga saab laenata ühe spordivahendi ilma tagastustähtaja pikendamise võimaluseta. Spordivahendeid laenutatakse 1. oktoobrist kuni 31. märtsini koju 21 päevaks, 1. aprillist kuni 30. septembrini 7 päevaks. Nõudluse korral võib raamatukogu laenutada spordivahendi ka lühemaks ajaks, kui nimetatud perioodidel määratud.

Spordivahendit saab laenamiseks broneerida siis, kui spordivahend on raamatukogus kohapeal, st ei ole kellelegi välja laenutatud. Broneeritud spordivahendile tuleb järele minna sama päeva jooksul, mil spordivahend broneeriti. Spordivahendite laenamine on tasuta.


Tutvu kindlasti spordivahendite laenamis- ja kasutustingimustega.

E-kataloogist ESTER saate vaadata, millised spordivahendid on kohal st pole hetkel välja laenutatud:

 

 Kalamaja  Kännukuke  Nurmenuku  Nõmme  Paepealse  Pelguranna  Pirita
graatsiaketas graatsiaketas graatsiaketas graatsiaketas graatsiaketas graatsiaketas graatsiaketas
  hantlid 2kg hantlid 2kg hantlid 1kg     hantlid 1 kg
hüpits hüpits hüpits hüpits hüpits hüpits hüpits
jalgpall   jalgpall     jalgpall jalgpall
koroona (ainult kohalkasutus!)       koroona (ainult kohalkasutus!)    
  korvpall   korvpall korvpall korvpall  
 kõndimiskepid (2 komplekti)  kõndimiskepid (2 komplekti)  kõndimiskepid (2 komplekti)  kõndimiskepid (2 komplekti)  kõndimiskepid (2 komplekti)  kõndimiskepid (2 komplekti)  kõndimiskepid (2 komplekti)
käeraskused 1kg käeraskused 1kg käeraskused 1kg käeraskused 1,5kg käeraskused 1kg käeraskused 1,5kg käeraskused 1,5kg
lauamäng "5 mängu ühes" (sisaldab:  kabe, male, doomino, trips-traps-trull ja backgammon) lauamäng "5 mängu ühes" (sisaldab:  kabe, male, doomino, trips-traps-trull ja backgammon) lauamäng "5 mängu ühes" (sisaldab:  kabe, male, doomino, trips-traps-trull ja backgammon) lauamäng "5 mängu ühes" (sisaldab:  kabe, male, doomino, trips-traps-trull ja backgammon) lauamäng "5 mängu ühes" (sisaldab:  kabe, male, doomino, trips-traps-trull ja backgammon) lauamäng "5 mängu ühes" (sisaldab:  kabe, male, doomino, trips-traps-trull ja backgammon) lauamäng "5 mängu ühes" (sisaldab:  kabe, male, doomino, trips-traps-trull ja backgammon)
   liikumismäng "Twister" liikumismäng "Twister" liikumismäng "Twister" liikumismäng "Twister" liikumismäng "Twister" liikumismäng "Twister"
  Mölkky Mölkky Mölkky   Mölkky Mölkky
pallipump (ainult kohalkasutus!) pallipump (ainult kohalkasutus!) pallipump (ainult kohalkasutus!) pallipump (ainult kohalkasutus!) pallipump (ainult kohalkasutus!) pallipump (ainult kohalkasutus!) pallipump (ainult kohalkasutus!)
pulsikell pulsikell pulsikell pulsikell pulsikell pulsikell pulsikell
sammulugeja sammulugeja sammulugeja sammulugeja sammulugeja sammulugeja (2 tk) sammulugeja
  sulgpall sulgpall sulgpall   sulgpall  
  tasakaalulaud tasakaalulaud tasakaalulaud   tasakaalulaud tasakaalulaud
 võrkpall    võrkpall        võrkpall